Nieuw in verkoop
A
Stationsstraat 42
Utrecht
€ 595.000,- k.k.
€ 5.509,26/m2
Stationsstraat 42 3511EG Utrecht
Appartement 4 kamers 2 slaapkamers 108 m² Woonopp. 1.630 m² Perceelopp. € 595.000,- k.k. € 5.509,26/m2
Nieuw in verkoop
A+
Vleutenseweg 267C
Utrecht
€ 550.000,- k.k.
€ 5.140,19/m2
Vleutenseweg 267C 3532HE Utrecht
Appartement 4 kamers 2 slaapkamers 107 m² Woonopp. € 550.000,- k.k. € 5.140,19/m2
Onder bod
B
Prof. Buyslaan 73
Baarn
€ 595.000,- k.k.
€ 4.917,36/m2
Prof. Buyslaan 73 3741DB Baarn
Eengezinswoning 7 kamers 6 slaapkamers 121 m² Woonopp. 195 m² Perceelopp. € 595.000,- k.k. € 4.917,36/m2
Onder bod
C
Nicolaas Sopingiusstraat 78
Utrecht
€ 539.000,- k.k.
€ 6.056,18/m2
Nicolaas Sopingiusstraat 78 3553TN Utrecht
Eengezinswoning 8 kamers 4 slaapkamers 89 m² Woonopp. 66 m² Perceelopp. € 539.000,- k.k. € 6.056,18/m2
Onder bod
C
Catharina van Renneslaan 16
Utrecht
€ 675.000,- k.k.
€ 7.031,25/m2
Catharina van Renneslaan 16 3533SC Utrecht
Eengezinswoning 5 kamers 3 slaapkamers 96 m² Woonopp. 144 m² Perceelopp. € 675.000,- k.k. € 7.031,25/m2
Onder bod
B
Emmaplein 126
Zeist
€ 389.000,- k.k.
€ 5.118,42/m2
Emmaplein 126 3701DE Zeist
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 76 m² Woonopp. € 389.000,- k.k. € 5.118,42/m2
A
Zuiderweg BNR. 10
Hilversum
€ 349.000,- v.o.n.
€ 7.270,83/m2
Zuiderweg BNR. 10 1221HH Hilversum
Appartement 2 kamers 1 slaapkamers 48 m² Woonopp. € 349.000,- v.o.n. € 7.270,83/m2
A
Zuiderweg BNR. 9
Hilversum
€ 349.000,- v.o.n.
€ 7.270,83/m2
Zuiderweg BNR. 9 1221HH Hilversum
A
Zuiderweg BNR. 8
Hilversum
€ 349.000,- v.o.n.
€ 7.270,83/m2
Zuiderweg BNR. 8 1221HH Hilversum
A
Zuiderweg BNR. 5
Hilversum
€ 349.000,- v.o.n.
€ 7.270,83/m2