Nieuw in verkoop
A
Stationsstraat 42
Utrecht
€ 595.000,- k.k.
€ 5.509,26/m2
Stationsstraat 42 3511EG Utrecht
Appartement 4 kamers 2 slaapkamers 108 m² Woonopp. 1.630 m² Perceelopp. € 595.000,- k.k. € 5.509,26/m2
Onder bod
A+
Vleutenseweg 267C
Utrecht
€ 550.000,- k.k.
€ 5.140,19/m2
Vleutenseweg 267C 3532HE Utrecht
Appartement 4 kamers 2 slaapkamers 107 m² Woonopp. € 550.000,- k.k. € 5.140,19/m2
Verkocht
A
Talmalaan 189
Utrecht
€ 550.000,- k.k.
€ 5.978,26/m2
Talmalaan 189 3515CX Utrecht
Appartement 5 kamers 2 slaapkamers 92 m² Woonopp. € 550.000,- k.k. € 5.978,26/m2
Verkocht
B
Houtrakgracht 251
Utrecht
€ 475.000,- k.k.
€ 5.523,26/m2
Houtrakgracht 251 3544SC Utrecht
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 86 m² Woonopp. € 475.000,- k.k. € 5.523,26/m2
Verkocht
B
Linschotensingel 1C A
Utrecht
€ 325.000,- k.k.
€ 4.850,75/m2
Linschotensingel 1C A 3525XA Utrecht
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 67 m² Woonopp. 2.922 m² Perceelopp. € 325.000,- k.k. € 4.850,75/m2
Verkocht
C
Homeruslaan 13-1
Utrecht
€ 350.000,- k.k.
€ 6.730,77/m2
Homeruslaan 13-1 3581MB Utrecht
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 52 m² Woonopp. € 350.000,- k.k. € 6.730,77/m2
Verkocht
C
Beneluxlaan 60
Utrecht
€ 319.000,- k.k.
€ 4.197,37/m2
Beneluxlaan 60 3527HV Utrecht
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 76 m² Woonopp. € 319.000,- k.k. € 4.197,37/m2
Verkocht
Potgieterstraat 38
Utrecht
€ 675.000,- k.k.
€ 5.921,05/m2
Potgieterstraat 38 3532VS Utrecht
Appartement 5 kamers 3 slaapkamers 114 m² Woonopp. € 675.000,- k.k. € 5.921,05/m2
Verkocht
A
Adriaan van Bergenstraat 62
Utrecht
€ 435.000,- k.k.
€ 4.484,54/m2
Adriaan van Bergenstraat 62 3554VE Utrecht
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 97 m² Woonopp. € 435.000,- k.k. € 4.484,54/m2
Verkocht
B
Rauwenhofflaan 158
Utrecht
€ 300.000,- k.k.
€ 6.250,-/m2